Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 175/65 R15 84H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460915355
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  55,9 €

Цена по парче

55,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот