Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 145/80 R13 79T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03145/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460915300
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот