Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 145/70 R13 71T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460901822
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  37,4 €

Цена по парче

37,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот