Споредете до 4 продукти:

Rotalla Radial RF08 155 R12 88/86N

Rotalla

Rotalla Radial RF08155 R12 88/86N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
155
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
88/86
Индекс на брзина:
N
EAN:
6958460902508
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  137,8 €

Цена по парче

137,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот