Споредете до 4 продукти:

Rotalla Radial F105 255/35 R20 97W

Rotalla

Rotalla Radial F105255/35 R20 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460901600
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  93,7 €

Цена по парче

93,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот