Споредете до 4 продукти:

Rotalla Radial F105 245/35 R20 95W

Rotalla

Rotalla Radial F105245/35 R20 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460901594
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот