Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S220 315/35 R20 110V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S220315/35 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460912613
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  133,7 €

Цена по парче

133,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,28 €

Назад кон врвот