Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S220 265/65 R17 112T

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S220265/65 R17 112T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460908432
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  101,5 €

Цена по парче

101,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,28 €

Назад кон врвот