Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S220 235/70 R16 106H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S220235/70 R16 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908425
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  84,2 €

Цена по парче

84,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот