Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 235/45 R18 98V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210235/45 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  155,7 €

Цена по парче

155,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот