Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 235/40 R18 95V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210235/40 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460906353
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  98,2 €

Цена по парче

98,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот