Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 225/60 R17 99H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210225/60 R17 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460903444
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  105,5 €

Цена по парче

105,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот