Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 225/45 R18 95V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210225/45 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460903482
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  106,7 €

Цена по парче

106,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот