Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 225/40 R18 88V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210225/40 R18 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот