Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 205/50 R17 93V

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210205/50 R17 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460903376
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  95,3 €

Цена по парче

95,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,71 €

Назад кон врвот