Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 285/65 R17 116H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10285/65 R17 116H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
285
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460919278
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот