Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 255/65 R16 109H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10255/65 R16 109H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460922094
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  145 €

Цена по парче

145 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,07 €

Назад кон врвот