Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 255/60 R18 112V

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10255/60 R18 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460904786
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  288,9 €

Цена по парче

288,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот