Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 235/65 R18 110H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10235/65 R18 110H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460904472
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  118,6 €

Цена по парче

118,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот