Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 235/65 R17 108H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460906179
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  111,7 €

Цена по парче

111,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,18 €

Назад кон врвот