Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 225/60 R18 100V

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10225/60 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460905059
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  86 €

Цена по парче

86 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот