Споредете до 4 продукти:

Rotalla Enjoyland H/T RF10 215/60 R17 100H

Rotalla

Rotalla Enjoyland H/T RF10215/60 R17 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460912620
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  69,3 €

Цена по парче

69,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот