Споредете до 4 продукти:

Rosava Snowgard 215/65 R16 98T

Rosava

Rosava Snowgard215/65 R16 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rosava
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  126,6 €

Цена по парче

126,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот