Споредете до 4 продукти:

Riken Urban Ready S 275/70 R22.5 150/148J

Riken

Riken Urban Ready S275/70 R22.5 150/148J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528709488020
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  292 €

Цена по парче

292 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20 €

Назад кон врвот