Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready T 245/70 R17.5 143/141J

Riken

Riken Road Ready T245/70 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528709815871
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  209,1 €

Цена по парче

209,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,65 €

Назад кон врвот