Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready T 215/75 R17.5 135/133J

Riken

Riken Road Ready T215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528703712152
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  165,2 €

Цена по парче

165,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,71 €

Назад кон врвот