Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready S 315/70 R22.5 154/150L

Riken

Riken Road Ready S315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528707541178
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  330,1 €

Цена по парче

330,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20 €

Назад кон врвот