Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready S 245/70 R17.5 136/134M

Riken

Riken Road Ready S245/70 R17.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528703065609
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  190,4 €

Цена по парче

190,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,71 €

Назад кон врвот