Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 110 295/80 R22.5 152/148M

Petlas

Petlas SH 110295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830003727
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  451,7 €

Цена по парче

451,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот