Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 100 285/70 R19.5 146/144L

Petlas

Petlas SH 100285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830030259
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  355,7 €

Цена по парче

355,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот