Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 100 265/70 R19.5 143/141J

Petlas

Petlas SH 100265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  335,2 €

Цена по парче

335,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот