Споредете до 4 продукти:

Petlas SC 710 315/80 R22.5 156/150L

Petlas

Petlas SC 710315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830034103
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  571,4 €

Цена по парче

571,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  115,83 €

Назад кон врвот