Споредете до 4 продукти:

Petlas SC 700 315/80 R22.5 156/150K

Petlas

Petlas SC 700315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
8680830020007
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  443,2 €

Цена по парче

443,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот