Споредете до 4 продукти:

Petlas RZ 300 235/75 R17.5 132/130M

Petlas

Petlas RZ 300235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830019957
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  212,5 €

Цена по парче

212,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот