Споредете до 4 продукти:

Petlas RH 100 11 R22.5 148/145M

Petlas

Petlas RH 10011 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830026719
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  464 €

Цена по парче

464 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот