Споредете до 4 продукти:

Petlas NZ 300 385/65 R22.5 160K

Petlas

Petlas NZ 300385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
8680830017755
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  488,4 €

Цена по парче

488,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот