Споредете до 4 продукти:

Petlas NH 100 245/70 R17.5 143/141J

Petlas

Petlas NH 100245/70 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830026955
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  222,8 €

Цена по парче

222,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот