Споредете до 4 продукти:

Petlas NH 100 235/75 R17.5 143/141J

Petlas

Petlas NH 100235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830019704
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  196,2 €

Цена по парче

196,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,16 €

Назад кон врвот