Споредете до 4 продукти:

Petlas NCW 710 385/65 R22.5 160K

Petlas

Petlas NCW 710385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
8680830020557
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  525,4 €

Цена по парче

525,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот