Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-25 12.5/80 D18 146A8

Petlas

Petlas IND-2512.5/80 D18 146A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
12.5/80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830007688

Највисока цена:  394,3 €

Цена по парче

394,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот