Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-15 14.5 D20 143D

Petlas

Petlas IND-1514.5 D20 143D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
14.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830007862

Највисока цена:  562,9 €

Цена по парче

562,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот