Споредете до 4 продукти:

Petlas HL30 8.15 D15 146A5

Petlas

Petlas HL308.15 D15 146A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
8.15
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8680830003895

Највисока цена:  188,5 €

Цена по парче

188,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,91 €

Назад кон врвот