Споредете до 4 продукти:

Petlas HL10 8.25 D15 149A5

Petlas

Petlas HL108.25 D15 149A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A5
EAN:
4250915104287

Највисока цена:  409,4 €

Цена по парче

409,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  120 €

Назад кон врвот