Споредете до 4 продукти:

Petlas HL10 6.00 D9 121A5

Petlas

Petlas HL106.00 D9 121A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A5
EAN:
4250915104218

Највисока цена:  99,9 €

Цена по парче

99,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот