Споредете до 4 продукти:

Petlas Elegant PT311 165/80 R15 87T

Petlas

Petlas Elegant PT311165/80 R15 87T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
T
EAN:
8680830000191
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  63,3 €

Цена по парче

63,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот