Споредете до 4 продукти:

Nokian WR Snowproof 225/55 R17 97H

Nokian

Nokian WR Snowproof225/55 R17 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
6419440380940
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  105,4 €

Цена по парче

105,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот