Споредете до 4 продукти:

Nokian WR D4 225/45 R17 91H

Nokian

Nokian WR D4225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6419440241944
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  92,8 €

Цена по парче

92,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,65 €

Назад кон врвот