Споредете до 4 продукти:

Nokian WR D3 215/60 R16 95H

Nokian WR D3
Nokian WR D3
Nokian

Nokian WR D3215/60 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
6419440166759
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  114,10 €

Цена по парче

114,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,19 €

Назад кон врвот