Споредете до 4 продукти:

Nokian WR C3 215/60 R17 109/107T

Nokian

Nokian WR C3215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
6419440291444
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  141,3 €

Цена по парче

141,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот