Споредете до 4 продукти:

Nokian Powerproof SUV 255/40 ZR21 102Y

Nokian

Nokian Powerproof SUV255/40 ZR21 102Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Nokian
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6419440387369
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  196,1 €

Цена по парче

196,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,01 €

Назад кон врвот